Bilgisayar Hızlandırma Programı: Pc Boost 4.2.18.2013 Full İndir

PCBoost İşlemci Arayüzü

PCBoost programları ve oyunları daha yüksek performansta çalıştırmanızı sağlayan hızlandırıcı bir programdır. Bilgisayarınızı yenilemeden program ve oyunları daha hızlı kullanmak isterseniz PCBoost'dan yardım alabilirsiniz. Pek çok yazılım en alt seviyede CPU (bellek) kullanma mantığıyla tasarlanmıştır. PcBoost programların gerçek performansını göstermesini sağlamak için CPU kullanım sınırlarını artırır. Bu sayede programlarınız daha hızlı çalışmaya başlar.

PCBoost bilgisayarınızdaki programların en yüksek performansta çalışmaları için dengeli bir CPU dağılımı sağlar. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden oyun ve programlarınızı hızlandıran.

PCBoost bilgisayarınızın gerçek performansını görmenizi sağlayacak. Bu işlemi yaparken sisteminizi zorlayacak herhangi bir işlem yapmayan program, temel olarak en çok kullanılan programlara daha fazla bellek ayırma mantığıyla çalışıyor. Bu sayede kullanıcı en çok kullandığı programlardan daha yüksek performans sağlıyor.

NOT: Not olarak eklemem gerek ki arkadaslar. İndirdim ve kullanıyorum. Yanı gozle gorulur bır performans artısı olmasa bıle. Program,oyun vb. uygulamalar daha hızlı yuklenıyor ve acılıyor.. Kullanmanızı tavsıye ederım.

İndirme Linki: http://adf.ly/JM8h1

İlgili Aramalar: bilgisayar hızlandırma programı,bigisayar performans arttırma,pcboost indir,pc boost tek link full indir,hızlandırıcı


Yorumlar