Ubuntu Son Sürüm: 12.10 Türkçe 32 - 64 Bit İso İndir + Türkçe Resimli KurulumPek fazla popüler olmayan fakat gerek görünüm gerek hız olarak iyi olan Ubuntu işletim sistemini aşağıdaki linklerden sisteminize uygun olarak 32 bit veya 64 bit olarka Türkçe şekilde indirebilirsiniz.

NASIL KURULUR:

1. Oncelıkle sitemizden Daemon Tools programını indirin.

2. Daemon tools programını kurduktan sonra , indirdiğiniz ubuntu iso dosyasına çift tıklayarak Dvd-Rom veya Cd-Rom'a yazın. (Daemon Tools oldugu ıcın Cd veya Dvd'ye gerek yok).

3. Daha sonra resimdeki adımları izleyin.Son Adım: Yeniden başlattıktan sonra karşınıza gelen Kullanıcı Adı - Şifre - Dil gibi seçeneklerini kendinize göre doldurun. 

Önemli Not: İlk yüklediğinizde tam olarak Türkçe olmaz. Güncelleştirmeleri yaptıktan sonra %100 Türkçe olacaktır. Güncelleştirmeleri yapmak için sol menüden Yazılım Güncelleştirici seçeneğine tıklayın.


İlgili Aramalar: ubuntu indir,ubuntu download,ubuntu son sürüm indir,ubuntu 12 indir,ubuntu 12.10 download,ubuntu türkçe indir,ubuntu kurulumu,ubuntu türkçe kurulum,ubuntu nasıl kurulur,ubuntu sistem gereksinimleri,ubuntu kurmak için gerekenler,kubuntu türkçe download indir

Yorumlar